Пластикова форма штучного каменю для 3d панелей "Оксфорд"





Виготовлення декоративного каменю з гіпсу — популярний напрям в облицювання фасадів та інтер'єрів. Такий виріб можна створити самостійно. Форми для виробництва декоративного каменю допоможуть створити «кам'яні» плитки, які прикрасять будь-який інтер'єр. АВС пластик, з якого зроблені форми, витримує безліч заливок, ударостійкий, досить гнучкий, не вимагає змащування (невисокий коефіцієнт адгезивності), забезпечує достатню якість формування.
Виробництво фасадної плитки у формі каменів недарма так популярно — з її допомогою декорують кімнати в різних стилях — класика, модерн, постмодернізм та інші. Шикарно виглядають вставки з каменю, панно, каміни, арки, оформлені штучною цеглою стіни.
Гіпсові панелі 3Д у формі декоративного каменю — дуже вдале та вигідне рішення. Якщо ним оформити все приміщення, можна отримати ще тепло- та звукоізоляцію. Вироби пожежобезпечні, екологічно чисті.
| Призначення та матеріал: | Форма з ударостійкого АБС-пластику, підходить для лиття гіпсу, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей із мінімальною адгезією до АБС пластику |
| Комплект складається з: | Комплект складається із 6 форм під плитку-цегла (пластина на 6 елементів) |
| Розмір виробів: | 245*50*10 12 каменів |
| Кількість плиток на кв. м.: | 1,2 = 36 плиток. |
| Вага комплекту: | Вага комплекту форм 0,5 кг. |
| Гарантія: | Розраховані на 200-500 заливок |
Дод. інформація та рекомендації
- Рекомендована пропорція 2 кг гіпсу на 1 л води
- Використовуйте гіпс марки Г-10 і краще
- Для зміцнення виробу використовуйте Модифікатори гіпсу та фіброволокно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу |
| Стан | Новий |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Форми для виробництва | 3д панелей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 400 ₴


