Гіпсова 3д перегородка «Соти»





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпсова 3д перегородка
| Призначення та матеріал: | Форма з ударостійкого АБС-пластику, підходить для лиття гіпсу, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей із мінімальною адгезією до АБС пластику |
| Площа та розкод гіпсу: |
Орієнтовна витрата гіпсу для панелей 50*50 см — 4-6 кг/шт. |
| Розмір виробів: | Розмір: 55*55 см |
| Пропорції гіпсу з водою: | Гіпс Knauf Г-10 (Г-15, Г-16), 1 кг гіпсу на 0,7 л води. |
| Вага комплекту: | Вага: 0,55 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Поверхня | Гладка |
| Тип | Гіпсова плита |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Площа | 0,2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 |
| Вага | 0,6 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Нове |
| Розмір | 50*40 |
| Особливості панелі | 3D-рельєф, З візерунком, штучний камінь, 3д перегородка |
- Ціна: 1 000 ₴



