Бордюр




Форма для штучного каменя


|
Купуючи форми, ви отримуєте:
|
| Призначення і матеріал: | Форма з ударопрочного АБС-пластика, підходить для лиття гіпсу, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей з мінімальною адгезією до АБС пластику |
| Комплект складається з: | Комплект складається з 6 форм під плитку-кирпич (пластина на 6 елементів) |
| Розмір виробу: | 32 помножити на 10 см. Товщина до 1,5 см. |
| Кількість плиток на кв. м.: | 1 м2 = 36 плиток. |
| Вага до набору: | Вага комплекту форм 0,5 кілограма. |
| Гарантія: | Розраховані на 200-500 заток |
Доп. інформація і рекомендації
- Рекомендована пропорція 2 кг гіпса на 1 л води
- Використовуйте гіпс марки Г-10 і краще
- Щоб укріпити вироби, скористайтеся « Модіфікаторами гіпсу » і фіброволокно
Замовляти форми або отримати консультацію можна за телефонами
Тема замовлення на сайті або по телефону
Професійна консультація менеджера
Налична і безнальна форма оплату
Доставка або самовивіз
Про 3D форми штучного каменя
Виготовлення декоративного каменю з гіпсу - Популярний напрям в облицці фасадів і інтер'єрів. Такий виріб можна створити самостійно. Форми для виробництва декоративного каменю допоможуть створити "кам'яні" плитки, які вкрадуть будь-який інтер'єр. АВС пластик, з якого зроблені форми, витримує багато заток, діагностований, досить гнучкий, не потребує смазизації (високий коефіцієнт ангезівності), забезпечує достатню якість формування.
Виробництво фасадної плитки У вигляді каміння можна побачити кімнати у різних стилях — класику, модерн, постмодернізм та інші. Шикарно виглядають вставки з каменю, панно, каміни, арки, прикрашені штучною цеглою стіни.
Гіпсові панелі 3Д Дуже влучне і вигідне рішення у вигляді декоративного каменю. Якщо його оформити всі приміщення, то можна отримати ще тепло- і звукоізоляцію. Пожежа є небезпечною, екологічно чистою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Вид бордюрного каменю | Тротуарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 400 ₴


