Гумова форма для 3d-картки "Ромашка" (форма для 3д панелей)





Гумова Форма для виготовлення 3d панелей
|
Купуючи форми, у нас ви отримуєте:
|
Параметри комплекту форм:
| Призначення та матеріал: | Форма з міцної гуми, підходить для лиття гіпсу, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей із мінімальною адгезією до АБС пластику |
| Площа та розкод гіпсу: |
Орієнтовна витрата гіпсу для панелей 50*50 см — 4-6 кг/шт. |
| Розмір виробів: | 80*295*15 мм |
| Пропорції гіпсу з водою: | Гіпс Knauf Г-10 (Г-15, Г-16), 1 кг гіпсу на 0,7 л води. |
| Вага комплекту: | Вага комплекту форм 0,5 кг. |
| Гарантія: | Розраховані на 5000 заливок |
Дод. інформація та рекомендації
- Рекомендована пропорція 2 кг гіпсу на 1 л води
- Використовуйте гіпс марки Г-10 і краще
- Для зміцнення виробу використовуйте Модифікатори гіпсу та фіброволокно
Замовити форми або отримати консультацію ви можете за телефонами
Оформлення замовлення на сайті або телефоном
Професійна консультація менеджера
Налична й безналічна форма оплати
Доставка або самовитяг
О 3D Формах
Форми для гіпсових 3D панелей дають змогу самостійно виготовити тривимірну декоративну плитку. Гума, з якої зроблені форми для заливання, дуже міцна, стійка до ударів і температурних перепадів, забезпечує не надто високу адгезію зі сумішами (означає готові вироби легко виймаються). В підсумку виходять 3D-панельної панелі з гіпсу, ціна яких абсолютно виправдана — геометрично витримані, міцні та естетично привабливі.
Вибір таких виробів досить великий. 3D-панельної панелі з гіпсу можна використовувати в різних приміщеннях. Наприклад, матиме чудовий вигляд заспокійливий дизайн спальні, ванної кімнати із застосуванням цих плиток. Також панелі з хвилястим орнаментом можна використовувати в офісних і салонних приміщеннях, готелях.
Пожежна безпека, високий ступінь звукоізоляції, акумуляція тепла — все це переваги об'ємних декоративних панелей. Що важливо, поверхня має суцільний вигляд, стики абсолютно не помітні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу |
| Стан | Новий |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Форми для виробництва | 3д панелей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
- Ціна: 1 200 ₴


